Zintuiglijke wandeling voor blinden en slechtzienden
Hoe beleef je de natuur als je niet of minder ziet? Op zondag 13 september organiseert Brabants Landschap een gratis zintuiglijke wandeling op Landgoed Tongelaar, speciaal voor blinden en slechtzienden met hun eigen begeleider.
Deze wandeling staat in het teken van de bever. In de torenkamer van Kasteel Tongelaar maak je kennis met dit bijzondere dier. Je mag een opgezette bever aanraken en voelen hoe hij is gebouwd, van vacht tot staart. Daarna ga je naar buiten, langs beken, sloten en water. Onderweg zoek je naar bomen met knaagsporen en ontdek je wat een bever in korte tijd kan doen.
Je wandelt in een kleine groep, met rust, persoonlijke aandacht en ruimte om de natuur op je eigen manier te beleven. De wandeling wordt begeleid door natuurgids Jo van Gemert.
Deelname is gratis. Aanmelden is verplicht vanwege de kleine groepsgrootte. Dit doe je via de website: https://www.brabantslandschap.nl/zintuiglijke-wandelingen
Er is plek voor maximaal 5 blinde of slechtziende deelnemers, ieder met een eigen persoonlijk begeleider. Hulphonden zijn welkom, mits vriendelijk en aangelijnd. De wandeling is niet rolstoeltoegankelijk.
Ken je iemand met een visuele beperking? Zegt het voort!
